Pracownia Projektowa ARKUS Andrzej Rudnicki powstała w roku 2000. 

 Założenie autorskiej pracowni poprzedzone było moim wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, realizacji inwestycji i doradztwa technicznego. Po uzyskaniu dyplomu Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w roku 1983 podjąłem pracę w czołowym śląskim biurze projektów BPG Gliwice, zajmując się opracowywaniem projektów budownictwa mieszkalnego, usługowego i przemysłowego

BUDYNEK MIESZKALNY Z USŁUGAMI I GARAŻAMI PODZIEMNYMI - SKARPA 2 - WARSZAWA


W 1992 roku wygrałem konkurs na stanowisko Inżyniera, a później Dyrektora Technicznego przy realizacji projektu Centrum Kongresowego ONZ w Addis Abebie w Etiopii, pracując dla włoskiego koncernu CMC di Ravenna.

Po powrocie do Polski w latach 1997-2001 pracowałem jako dyrektor ds. projektowania i inwestycji w ELJAKO-AL w Legionowie, jednej z przodujących polskich firm budowlanych, specjalizujących się w realizacji nowoczesnych elewacji, prowadząc inwestycje w Warszawie takie jak m.in. Kaskada, Riwiera, Philips, Ostervig, Moorkens, Zepter, Pezetel (Blue Point), budynek biurowy PP Porty Lotnicze, etc.


W roku 2000 założyłem własną pracownię ARKUS oraz byłem współwłaścicielem pracowni ALTECH, wykonującej projekty techniczne elewacji.

Jestem członkiem Warszawskiej Izby Architektów RP, posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej architektów.

Zapraszam do współpracy.


Andrzej Zbigniew Rudnicki
architekt