architekt
Andrzej Rudnicki

03-081 Warszawa
ul. Mehoffera 162N

e-mail: arkus@cyberia.pl
 

 

kom:+48 602500210
tel:+48 22 819 05 80

NIP: 631-172-69-43

Pracownia Projektowa ARKUS Andrzej Rudnicki powstała w roku 2000. 

Założenie autorskiej pracowni poprzedzone było moim wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, realizacji inwestycji i doradztwa technicznego. Po uzyskaniu dyplomu Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w roku 1983 podjąłem pracę w czołowym śląskim biurze projektów BPG Gliwice, zajmując się opracowywaniem projektów budownictwa mieszkalnego, usługowego i przemysłowego (m.in. sanatorium w Ciechocinku, obiekty socjalne dla KWK Chwałowice, osiedle mieszkaniowe w Zabrzu i Bytomiu, ośrodek sportowy dla Politechniki Śląskiej w Gliwicach).


W roku 1989 uzyskałem uprawnienia projektowe i wykonawcze w branży architektonicznej.

 

W 1992 roku wygrałem konkurs na stanowisko Inżyniera, a później Dyrektora Technicznego przy realizacji projektu Centrum Kongresowego ONZ w Addis Abebie w Etiopii, pracując dla włoskiego koncernu CMC di Ravenna.

 

Po powrocie do Polski w latach 1997-2001 pracowałem jako dyrektor ds. realizacji inwestycji w ELJAKO-AL w Legionowie, jednej z przodujących polskich firm budowlanych, specjalizujących się w realizacji nowoczesnych elewacji, prowadząc inwestycje w Warszawie takie jak m.in. Kaskada, Riwiera, Philips, Ostervig, Moorkens, Zepter, Pezetel (Blue Point), budynek biurowy PP Porty Lotnicze, etc.


W roku 2000 założyłem własną pracownię ARKUS oraz byłem współwłaścicielem pracowni ALTECH, wykonującej projekty techniczne elewacji. Jestem członkiem Warszawskiej Izby Architektów RP, posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej architektów.

 

Zapraszam do współpracy.


Andrzej Zbigniew Rudnicki
architekt


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (//tmp) in Unknown on line 0